WYMIANA OLEJU, FILTRÓW

Olej należy do jednego z najważniejszych płynów eksploatacyjnych w samochodzie i wymaga częstej kontroli oraz okresowej wymiany. Użytkownicy aut pamiętają z reguły o tym, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wraz z olejem należy wymienić jeszcze inne elementy, które są istotne dla poprawnego działania pojazdu.

Rodzaj oleju oraz częstotliwość jego wymiany najczęściej określają producenci w instrukcji dołączonej do samochodu. W nowych samochodach olej wymieniać można co 15-20 tys. kilometrów.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Oferujemy pełną gamę usług garażowych dla właścicieli pojazdów we Wrocławiu. Możemy Ci pomóc we wszystkim, od wymiany oleju po wymianę silnika. Możemy poradzić sobie z każdym problemem zarówno w pojazdach zagranicznych, jak i krajowych.

 • Ułatwiamy naprawę samochodu
 • Jesteśmy przyjazną i profesjonalną grupą specjalistów
 • Obsługujemy szeroki zakres usług samochodowych
 • Większość napraw wykonujemy w tym samym dniu
 • Dysponujemy samochodem zastępczym

POPULARNE PYTANIA

 • Kiedy wymieniać olej silnikowy?

  Częstotliwość wymiany najczęściej określają producenci w instrukcji dołączonej do samochodu. W nowych samochodach olej wymieniać można co 15-20 tys. kilometrów.

 • Dlaczego należy wymienić filtr oleju?

  Wraz z wymianą oleju silnikowego konieczne jest założenie nowego filtru oleju. Zadaniem filtra olejowego jest skuteczne ograniczanie zanieczyszczeń, jakie wraz zasysanym z zewnątrz powietrzem przedostają się do silnika.

 • Czy warto wymienić także filtr powietrza?

  Wymiana oleju silnikowego jest doskonałą okazją, żeby wymienić również filtr powietrza. Jeśli pozostawimy dotychczasowy, może to wpłynąć na szybsze zabrudzenie się filtru oleju, który będzie musiał wyłapywać więcej zanieczyszczeń.

© Copyright 2019 - Twój Auto Serwis agmoto.pl

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Polityka Prywatności