DIAGNOSTYKA SILNIKA

Diagnostyka silnika polega na sprawdzeniu silnika bez jego demontażu. Stan techniczny silnika ocenia się na podstawie osiągów.

Komputerowa diagnostyka silnika pozwala zapoznać się z potrzebnymi informacjami o stanie elementów mechanicznych. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu nie trzeba szukać usterek na „oko”. Profesjonalne programy serwisowe generują dokumenty z błędami i awariami silnika, dzięki czemu pracownicy naszego auto serwisu są w stanie szybko je usunąć.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Oferujemy pełną gamę usług garażowych dla właścicieli pojazdów we Wrocławiu. Możemy Ci pomóc we wszystkim, od wymiany oleju po wymianę silnika. Możemy poradzić sobie z każdym problemem zarówno w pojazdach zagranicznych, jak i krajowych.

 • Ułatwiamy naprawę samochodu
 • Jesteśmy przyjazną i profesjonalną grupą specjalistów
 • Obsługujemy szeroki zakres usług samochodowych
 • Większość napraw wykonujemy w tym samym dniu
 • Dysponujemy samochodem zastępczym

POPULARNE PYTANIA

 • Czy przed zakupem wykonać diagnostykę?

  Pojechać “na komputer” opłaca się nie tylko w czasie eksploatacji samochodu. Przed jego zakupem taki zabieg jest również wskazany. Wynika to z tego, że zaglądając do komputera można łatwo stwierdzić, czy dany samochód jest rzeczywiście w takim stanie, jaki deklaruje sprzedawca. Dzięki temu ryzyko kupowania kota w worku jest zminimalizowane.

 • Bez rozkręcania silnika?

  Diagnostyka komputerowa samochodu niesie ze sobą jedną bardzo ważną zaletę. Mianowicie, dzięki niej można zlokalizować prawdopodobną usterkę bez potrzeby rozkręcania samochodu i demontażu jego poszczególnych elementów. Jest to szczególnie ważne w przypadku nowych samochodów, które są dosyć skomplikowane ze względu na swoją budowę.

 • Co można sprawdzić diagnozując?

  Diagnostyka komputerowa daje odpowiedzi na wiele zasadniczych pytań. Dzięki niej można rozpoznać poszczególne kody usterek takie jak: Airbag, ABS, Immobilizer, silnik, itd. Można również sprawdzić poszczególne parametry samochodu podczas jazdy. Chodzi tutaj o pracę silnika, ciśnienie doładowania, czasy wtrysków, przepływomierz oraz wskaźniki.

© Copyright 2019 - Twój Auto Serwis agmoto.pl

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Polityka Prywatności