NAPRAWA UKŁADU HAMULCOWEGO

Niesprawny czy też wadliwie działający układ hamulcowy w samochodzie, może być przyczyną wypadku drogowego. Należy, więc co jakiś czas sprawdzić stan klocków i tarcz hamulcowych, by mieć pewność bezpiecznej jazdy. Aby ułatwić Państwu to zadanie włączyliśmy w zakres swoich usług również tą, która umożliwia sprawdzenie i naprawę układu hamulcowego.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Oferujemy pełną gamę usług garażowych dla właścicieli pojazdów we Wrocławiu. Możemy Ci pomóc we wszystkim, od wymiany oleju po wymianę silnika. Możemy poradzić sobie z każdym problemem zarówno w pojazdach zagranicznych, jak i krajowych.

 • Ułatwiamy naprawę samochodu
 • Jesteśmy przyjazną i profesjonalną grupą specjalistów
 • Obsługujemy szeroki zakres usług samochodowych
 • Większość napraw wykonujemy w tym samym dniu
 • Dysponujemy samochodem zastępczym

POPULARNE PYTANIA

 • Jak działa układ hamulcowy w samochodzie?

  Układ hamulcowy odpowiada ogólnie mówiąc za bezpieczeństwo kierującego pojazdem. Ma on za zadanie zatrzymać pędzące auto, by uniknąć zderzenia czy innej kolizji. Najważniejsze elementy tego układu to: pompa, przewody, tarcze i klocki hamulcowe oraz hamulce bębnowe (tylko w niektórych modelach aut).

 • Dlaczego należy pamiętać o sprawdzaniu płynu hamulcowego?

  Zbyt mała ilość płynu w układzie, powodowana przez wycieki albo pęknięcie przewodu hamulcowego, zmniejsza lub całkowicie eliminuje możliwość zatrzymania auta. Dlatego tak ważna jest stała kontrola jego poziomu (zbiorniczek znajduje się pod maską, poziom płynu powinien zawierać się pomiędzy min i max) a także sprawdzanie, czy nie dochodzi do wycieków z elastycznych przewodów hamulcowych.

 • W jakim przedziale czasowym należy kontrolować układ hamulcowe?

  Najlepiej robić to za każdym razem jak wsiądziemy do naszego samochodu. I gdy poczujemy że hamowanie pojazdu jest słabe należy skontrolować układ hamulcowy w warsztacie.

© Copyright 2019 - Twój Auto Serwis agmoto.pl

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Polityka Prywatności