SERWIS KLIMATYZACJI

Wykonujemy wszelkie naprawy takie jak: regeneracja sprężarek (kompresorów), naprawa przewodów, chłodnic klimatyzacji, wymiana parowników, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, dezynfekcja, odgrzybianie, napełnianie.

Zachęcamy Państwa do corocznego odwiedzenia naszego serwisu w celu sprawdzenia prawidłowości działania klimatyzacji.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Oferujemy pełną gamę usług garażowych dla właścicieli pojazdów we Wrocławiu. Możemy Ci pomóc we wszystkim, od wymiany oleju po wymianę silnika. Możemy poradzić sobie z każdym problemem zarówno w pojazdach zagranicznych, jak i krajowych.

 • Ułatwiamy naprawę samochodu
 • Jesteśmy przyjazną i profesjonalną grupą specjalistów
 • Obsługujemy szeroki zakres usług samochodowych
 • Większość napraw wykonujemy w tym samym dniu
 • Dysponujemy samochodem zastępczym

POPULARNE PYTANIA

 • Jak często należy serwisować układ klimatyzacji?

  Jeżeli odczujemy jakikolwiek spadek wydajności chłodzenia powinniśmy udać się do warsztatu niezwłocznie, ponieważ w większości przypadków oznacza to ubytek czynnika chłodniczego z układu. Niedobór czynnika, który stanowi także środek transportu dla oleju powoduje, że pogarsza się smarowanie sprężarki, która w konsekwencji może ulec zatarciu.

 • Czy zalecane jest regularne dezynfekowanie i odgrzybianie klimatyzacji?

  Zdecydowanie tak! Źródłem powstawania szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów i grzybów jest brud gromadzący się na powierzchni parownika. Zaciemnione i wilgotne ożebrowanie na parowniku stanowi idealne warunki dla rozwoju bakterii, które wraz z chłodnym powietrzem przedostają się do kabiny pojazdu.

 • Jak zapobiec parowaniu szyb w samochodzie?

  Nagromadzona na wycieraczkach pod nogami woda paruje i ogranicza naszą widoczność. Pomocna w rozwiązaniu tego problemu okazuje się klimatyzacja, za pomocą której w szybki i łatwy sposób osuszymy powietrze wewnątrz samochodu dzięki czemu szyby znów staną się przejrzyste.

© Copyright 2019 - Twój Auto Serwis agmoto.pl

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Polityka Prywatności