NAPRAWA LUB WYMIANA OPON

Nasz serwis wyposażony jest w najnowszej generacji urządzenia do wymiany i wyważania opon. Współpracujemy z najbardziej prestiżowymi producentami opon, felg stalowych, aluminiowych dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełną gamę produktów.

Proponujemy szybkie i bezproblemowe usługi w zakresie wymiany opon. Nasz serwis samochodowy dostosowuje się do potrzeb klienta, więc w przypadku sezonowej wymiany opon można zarezerwować dogodny termin.

CENNIK

Wulkanizacja / 1szt. od 60 zł
Wymiana opon / 1szt. od 25 zł
Lakierowanie felgi od 100-250 zł
Pakiet wymiany opon (wymiana wentyli, wyważenie kół, założenie koła) od 30 zł/szt.
Utylizacja starej opony 7 zł/szt.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

Oferujemy pełną gamę usług garażowych dla właścicieli pojazdów we Wrocławiu. Możemy Ci pomóc we wszystkim, od wymiany oleju po wymianę silnika. Możemy poradzić sobie z każdym problemem zarówno w pojazdach zagranicznych, jak i krajowych.

 • Ułatwiamy naprawę samochodu
 • Jesteśmy przyjazną i profesjonalną grupą specjalistów
 • Obsługujemy szeroki zakres usług samochodowych
 • Większość napraw wykonujemy w tym samym dniu
 • Dysponujemy samochodem zastępczym

POPULARNE PYTANIA

 • Kiedy należy wymienić opony?

  Należy pamiętać że opony należy wymienić co najmniej dwa razy do roku. Mogą też być powody, które sprawią że wymiana opon lub opony jest konieczna natychmiastowo. Jeżeli chcesz sprawdzić stan swoich opon zapraszamy do naszego serwisu.

 • Od czego zależy zużycie opon?

  Zużycie opon jest zależne od ich starzenia się oraz eksploatacji pojazdu. Trwałość opon zależy od stylu jazdy, obciążenia pojazdu, warunków na drodze i konserwacji (ciśnienie powietrza). Nawet w aucie tej samej marki, posiadającym ten sam rodzaj opon, możliwe są różnice wydajności sięgające kilku tysięcy kilometrów.

 • Jak są oznaczane oponye?

  Z oznaczeń znajdujących się na oponie możemy odczytać następujące wartości: 195 / 50 R 15 82 V: 195 = szerokość opon w mm, 50 = stosunek wysokości do szerokości (tu 97,5 mm), R = radialny typ budowy opony, 15 = wewenętrzna średnica opon (średnica obręczy) wyrażana w calachl, 82 = indeks ciężkości(LI = indeks ciężkości w kg), V = indeks prędkości.

© Copyright 2019 - Twój Auto Serwis agmoto.pl

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych oraz systemu komentarzy. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Polityka Prywatności